Dzierżawa ekspresów do kawy – Wrocław

Ekonomicznie, wygodnie, bez zbędnych problemów

Nasza oferta dzierżawy ekspresów do kawy jest skierowana zarówno do właścicieli biur, jak również lokali gastronomicznych, które chcą sobie zapewnić profesjonalny sprzęt, regularny serwis, jak też dostawy wysokiej jakości kawy.

Usługa dzierżawy to wygodna i ekonomiczna propozycja dla tych firm, które nie dysponują niezbędnym zapleczem technicznym lub planują użytkować profesjonalny sprzęt i zapewnić ciagłość dystrybucji napojów kawowych dla swoich pracowników lub klientów.

  • Ekspres do kawy
  • gold-coast-media-lab-helensvale-library-143678
  • daryan-shamkhali-89504
  • coffee-1263327_1920
  • coffee-1009621_1920

Dzierżawa  pozwala na całkowite wyeliminowanie problemów związanych z użytkowaniem i utrzymaniem takiego sprzętu: nie musisz więc ponosić kosztów związanych z zakupem ekspresu,  a także kosztów eksploatacyjnych, serwisu i dodatkowych związanych z zaangażowaniem pracowników. Wybierając usługę dzierżawy pozbywasz się wszystkich obowiązków związanych z utrzymaniem maszyny, bo cała odpowiedzialność za oferowany sprzęt przechodzi na Good Caffeine.

Zaletą usługi jest także zapewnienie regularnej dostawy wysokiej jakości kawy na korzystnych warunkach i zawsze na czas. Ilość dostarczanego miesięcznie produktu jest zawsze wcześniej ustalana na podstawie realnego zapotrzebowania klienta.  Jeśli nie wiesz ile kawy potrzebujesz, istnieje możliwość wcześniejszego przeprowadzenia testu, żeby oszacować wysokość zamówienia.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia warunków i szczegółów współpracy we Wrocławiu.