Dzierżawa ekspresów

Bez zbędnych problemów

Ekonomicznie, wygodnie

Usługa wynajmu ekspresów do biur to wygodna i ekonomiczna propozycja dla firm, które nie dysponują własnym sprzętem do parzenia kawy. W ramach dzierżawy ekspresów oferujemy pomoc przedsiębiorstwom pragnącym użytkować profesjonalny ekspres i tym samym zapewnić ciągłość dystrybucji napojów kawowych dla swoich pracowników lub klientów. Good Caffeine zapewnia nie tylko dzierżawę ekspresów, ale także kawę do biura – w naszej ofercie posiadamy profesjonalny sprzęt oraz wysokiej jakości kawę. Zapewniamy szeroki wybór ekspresów do kawy dla firm, dlatego z pewnością wybiorą Państwo odpowiedni sprzęt dla swoich potrzeb. Chętnie pomożemy w wyborze i podpowiemy, czym charakteryzują się poszczególne modele ekspresów. Ponadto gwarantujemy regularny serwis ekspresów do kawy. Naprawimy ekspresy Saeco oraz serwisujemy DeLonghi.

Kto może skorzystać z dzierżawy ekspresu?

Z usługi dzierżawy ekspresu mogą skorzystać zarówno duże firmy, jak i lokale gastronomiczne oraz małe biura. Oferowany przez naszą firmę wynajem ekspresów do kawy dla firm to także dobre rozwiązanie dla punktów usługowych – na przykład biur doradczych, kancelarii notarialnych czy eleganckich salonów kosmetycznych. Dzierżawiony ekspres do biura to odpowiednia propozycja dla osób ceniących sobie wygodne i praktyczne rozwiązania, którzy cenią sobie kompleksowe świadczenia, w tym opiekę serwisową. To dlatego do grona naszych Klientów zaliczają się osoby dla których najważniejsza jest niezawodność i bezpieczeństwo usługi. W ofercie firmy Good Caffeine znajdują się ekspresy do kawy idealne dla firm. Są proste w obsłudze, dlatego poradzi sobie z nimi każdy pracownik bądź klient. Znajdująca się naszej ofercie kawa do biura spełnia wymagania najbardziej wymagających smakoszy tego napoju – jest aromatyczna i smaczna. Jesteśmy przekonani, że takie rozwiązanie ułatwi Państwa pracę. Z dzierżawy sprzętu mogą skorzystać również osoby prywatne.

Dzierżawa ekspresów Wrocław

Zalety dzierżawy ekspresów do kawy

Dzierżawa ekspresów do kawy dla firm wiąże się z licznymi zaletami. Decydując się na korzystanie z takiej formy ekspresu do biura, można całkowicie wyeliminować problemy związane z użytkowaniem i utrzymaniem sprzętu. Dzięki temu nie muszą Państwo ponosić kosztów związanych z zakupem ekspresu, użytkowaniem i eksploatacją oraz serwisowaniem sprzętu. Wybierając usługę dzierżawy ekspresów, można pozbyć się wszystkich obowiązków związanych z utrzymaniem maszyny, bo cała odpowiedzialność za oferowany sprzęt przechodzi na Good Caffeine. Zaletę usługi stanowi także zapewnienie regularnej dostawy wysokiej jakości kawy do biura na korzystnych warunkach i zawsze na czas. Ilość dostarczanego miesięcznie produktu jest wcześniej ustalana na podstawie realnego zapotrzebowania Klienta. Jeśli nie wiedzą Państwo, jaka ilość kawy jest potrzebna, istnieje możliwość wcześniejszego przeprowadzenia testu, żeby oszacować wysokość zamówienia. Co ważne, Good Caffeine zapewnia ekspres zastępczy w razie konieczności oddania sprzętu do naprawy, dzięki czemu nie odczuwają Państwo braku ekspresu w biurze.

Pozostałe zalety dzierżawy ekspresów do kawy:

  • możliwość efektywnego rozwoju firmy,
  • pomoc techniczna podczas trwania umowy,
  • wysokiej jakości sprzęt za niewielką kwotę,
  • sprawny serwis wliczony w cenę dzierżawy,
  • prosta umowa.

Osoby zainteresowane dzierżawą ekspresu i kawy do biura zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia warunków i szczegółów współpracy.