Dzierżawa ekspresów

Ekonomicznie, wygodnie, bez zbędnych problemów

Usługa wynajmu ekspresów to wygodna i ekonomiczna propozycja dla firm, które nie dysponują własnym sprzętem do parzenia kawy. Oferujemy pomoc przedsiębiorstwom pragnącym użytkować profesjonalny ekspres i tym samym zapewnić ciągłość dystrybucji napojów kawowych dla swoich pracowników lub klientów. Good Caffeine zapewnia dzierżawę ekspresów do kawy. Posiadamy profesjonalny sprzęt oraz wysokiej jakości kawę. W naszej ofercie znajdują się różne ekspresy, dlatego z pewnością wybiorą Państwo odpowiedni sprzęt dla swoich potrzeb. Chętnie pomożemy w wyborze i podpowiemy, czym charakteryzują się poszczególne modele ekspresów. Ponadto gwarantujemy regularny serwis ekspresów do kawy. Naprawimy ekspresy Saeco oraz serwisujemy delonghi.

  • Ekspres do kawy
  • parzenie kawy
  • daryan shamkhali
  • ekspres przenośny
  • ekspres

Kto może skorzystać z dzierżawy ekspresu?

Z usługi dzierżawy ekspresu mogą skorzystać zarówno duże firmy, jak i lokale gastronomiczne oraz małe biura. Jest to odpowiednia propozycja dla osób ceniących sobie wygodne i praktyczne rozwiązania. Z naszej pomocy korzystają również Klienci, dla których najważniejsze jest bezpieczeństwo, ponieważ gwarantujemy opiekę serwisową. W ofercie firmy Good Caffeine znajdują się ekspresy do kawy idealne dla firm. Są proste w obsłudze, dlatego poradzi sobie z nimi każdy pracownik bądź klient. Oferujemy bogaty wybór ekspresów i kawy do biura. Jesteśmy przekonani, że takie rozwiązanie ułatwi Państwa pracę. Z dzierżawy sprzętu mogą skorzystać również osoby prywatne.

Zalety dzierżawy ekspresów do kawy

Dzierżawa ekspresów do kawy wiąże się z licznymi zaletami. Przede wszystkim pozwala na całkowite wyeliminowanie problemów związanych z użytkowaniem i utrzymaniem takiego sprzętu. Dzięki temu nie muszą Państwo ponosić kosztów związanych z zakupem ekspresu, a także kosztów eksploatacyjnych i kosztów serwisu. Wybierając usługę dzierżawy, można pozbyć się wszystkich obowiązków związanych z utrzymaniem maszyny, bo cała odpowiedzialność za oferowany sprzęt przechodzi na Good Caffeine. Zaletę usługi stanowi także zapewnienie regularnej dostawy wysokiej jakości kawy na korzystnych warunkach i zawsze na czas. Ilość dostarczanego miesięcznie produktu jest wcześniej ustalana na podstawie realnego zapotrzebowania Klienta. Jeśli nie wiedzą Państwo, jaka ilość kawy jest potrzebna, istnieje możliwość wcześniejszego przeprowadzenia testu, żeby oszacować wysokość zamówienia. Good Caffeine zapewnia ekspres zastępczy w razie konieczności oddania sprzętu do naprawy. Dzięki temu zachowają Państwo ciągłość pracy.

Pozostałe zalety dzierżawy ekspresów do kawy:

  • możliwość efektywnego rozwoju firmy,

  • pomoc techniczna podczas trwania umowy,

  • wysokiej jakości sprzęt za niewielką kwotę,

  • sprawny serwis wliczony w cenę dzierżawy,

  • prosta umowa.

Osoby zainteresowane dzierżawą ekspresu do kawy zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia warunków i szczegółów współpracy.