Prowadzimy serwis ekspresów do kawy dla firm marki Jura. Jest to znany i ceniony producent, dlatego jak najbardziej polecamy jego sprzęty. Są idealne nie tylko do użytku domowego, ale również profesjonalnego. Sprawdzają się doskonale w restauracjach, kawiarniach oraz dużych firmach i biurach. Ekspresy Jura spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających smakoszy kawy. Nasza firma oferuje serwis i naprawę ekspresów marki Jura. Wszystkie usługi wykonujemy sprawnie i szybko, aby nie powodować przestoju w pracy Klienta. Naprawiamy poszczególne elementy ekspresu, a na czas naprawy zapewniamy sprzęt zastępczy. Przeprowadzamy również przeglądy i zabiegi konserwacyjne ekspresów Jura.

Czym wyróżniają się ekspresy do kawy Jura?

Marka Jura posiada w swojej ofercie jedynie automatyczne ekspresy do kawy, które cechuje niepowtarzalne wzornictwo. Ich design pasuje idealnie do wszystkich pomieszczeń, dlatego sprzęty są odpowiednie zarówno do domów, jak i biur. Ponadto ekspresy Jura wyróżnia precyzja i wysoka jakość wykonania. Są trwałe, dzięki czemu można cieszyć się nimi nawet przez kilka lat. Ekspresy są intuicyjne i bardzo proste w obsłudze. Zapewniają najlepszą jakość parzonej kawy, co sprawia, że poranek staje się dużo przyjemniejszy. Są idealne zarówno do gospodarstw domowych, jak i użytku profesjonalnego.

Historia marki Jura

Firma Jura rozwija swoją działalność od 1931 roku. Przez ten czas udało jej się stworzyć wiele praktycznych i innowacyjnych sprzętów nie tylko do użytku domowego, ale również profesjonalnego. Siedziba firmy znajduje się w Szwajcarii, a jej produkty można znaleźć w wielu krajach na całym świecie, w tym także w Polsce. Od wielu lat Jura znana jest jako producent automatycznych ekspresów do kawy, które stanowią wyposażenie nie jednej kuchni czy biura.