Serwis ekspresów do kawy – Wrocław

Szybka i skuteczna naprawa ekspresów do kawy

Good Caffeine prowadzi serwis ekspresów do kawy. Wykonując tę usługę, kierujemy się nie tylko wiedzą, ale również zdobytym na przestrzeni lat doświadczeniem. Cały czas doskonalimy swoje umiejętności, aby być na bieżąco ze wszystkimi zmianami technologicznymi. Nasza oferta obejmuje zarówno serwis profesjonalnych ekspresów używanych w restauracjach, kawiarniach i dużych firmach, jak i ekspresów automatycznych, które zazwyczaj wykorzystywane są w biurach i domach. Wykonujemy nie tylko niezbędne naprawy, ale również regularne przeglądy i zabiegi konserwacyjne:

  • usuwanie kamienia z ekspresu,

  • czyszczenie i mycie elementów ekspresu,

  • przegląd uszczelek i zaworu,

  • wymiana filtra wody.

Ekspresy do kawy serwisujemy sprawnie i dokładnie. Staramy się w szybkim czasie dojechać do Klienta, tak aby nie spowodować przestoju w jego pracy. Zależy nam na Państwa satysfakcji i zadowoleniu, dlatego do każdego sprzętu podchodzimy profesjonalnie i sumiennie. Współpracujemy nie tylko z firmami, biurami i restauracjami, ale również z osobami prywatnymi. Chętnie udzielimy więcej informacji na temat usługi serwisu ekspresów do kawy, dlatego zapraszamy do kontaktu – odpowiadamy bezzwłocznie na wszelkie pytania.

Jakie marki ekspresów do kawy serwisujemy?

Serwisujemy ekspresy do kawy wielu marek. Specjalizujemy się w naprawie i serwisie sprzętów różnych producentów, dzięki czemu możemy pomóc wszystkim Klientom. Zauważyliśmy jednak, że najczęściej używanymi ekspresami do kawy są ekspresy kilku uznanych producentów. Z tego powodu skupiamy się przede wszystkim na serwisie ekspresów Jura, serwis De’Longhi, Krups oraz naprawa Saeco. Wymienione marki nie mają przed nami żadnych tajemnic. Znamy ich możliwości, moc, a także zakres działania, co oczywiście nie oznacza, że nie serwisujemy ekspresów innych producentów. Przez wiele lat naszej pracy serwisowaliśmy niemal wszystkie dostępne na rynku modele ekspresów do kawy. Ta wszechstronność podyktowana była koniecznością dostosowywania się do zmieniających się trendów i nowych rozwiązań technologicznych. Jesteśmy pewni, że możemy podjąć się naprawy niemal wszystkich urządzeń, jakie Państwo posiadają.

 

ikona

Serwis De Longhi

Nasza firma zajmuje się serwisowaniem ekspresów większości marek dostępnych na rynku, m.in De Longhi.

 

ikona notatnika

Serwis Saeco

Ekspresy włoskiej marki Saeco są bardzo popularne, dlatego odpowiedni serwis to podstawa aromatycznego smaku Państwa kawy.

ikona pioruna

Serwis Krups

Kompaktowość i elegancja marki Krups sprawia, że chętnie sięgamy po jej ekspresy. Zadbajmy również o odpowiednie serwisowanie.