Serwis ekspresów do kawy – Wrocław

Szybka i skuteczna naprawa ekspresów do kawy

Good Caffeine prowadzi profesjonalny serwis ekspresów do kawy. Zależy nam na Państwa satysfakcji i zadowoleniu, dlatego do naprawy każdego sprzętu podchodzimy w sposób sumienny. Współpracujemy nie tylko z firmami, takimi jak restauracje, bary, kawiarnie czy hotele, ale również z osobami prywatnymi. Nasza oferta obejmuje zarówno serwis profesjonalnych ekspresów do kawy, jak i tych przelewowych, które zazwyczaj są użytkowane w biurach i domach.

Serwis ekspresów przelewowych i ciśnieniowych

Mamy bogate doświadczenie w serwisowaniu ekspresów gastronomicznych. Wykonując usługi serwisowe, kierujemy się nie tylko wiedzą, ale również zdobytym na przestrzeni lat doświadczeniem. Ponadto cały czas doskonalimy swoje umiejętności, aby być na bieżąco ze wszystkimi zmianami technologicznymi. Dlatego mogą mieć Państwo pewność, że bez względu na rodzaj powierzanego nam sprzętu, sprawnie przywrócimy go do stanu używalności. Serwis ekspresu przelewowego, kolbowego, automatycznego czy ciśnieniowego – żaden model ani typ urządzenia do zaparzania kawy, zepsuty czy wyeksploatowany, nie sprawi naszym serwisantom trudności w naprawie.

Serwis ekspresów do kawy to nie tylko naprawa

W naszym serwisie ekspresów do kawy mogą Państwo liczyć nie tylko na niezbędne czynności naprawcze. Zapewniamy również regularne przeglądy techniczne ekspresów do kawy i zabiegi konserwacyjne, takie jak:

  • usuwanie kamienia z ekspresu do kawy,
  • czyszczenie ekspresu do kawy, mycie poszczególnych elementów,
  • przegląd techniczny uszczelek i zaworu ekspresu do kawy,
  • wymiana filtra wody.

Dbamy o to, aby czynności przeprowadzane w ramach okresowego przeglądu i konserwacji ekspresu do kawy były wykonywane z należytą starannością. Warto regularnie umawiać się na fachową kontrolę stanu technicznego urządzenia, aby nie doprowadzić do nieodwracalnego zniszczenia jego części składowych w wyniku intensywnej, wieloletniej eksploatacji. Wczesna diagnostyka usterek wydłuża żywotność ekspresów do kawy, a przeglądy okresowe w ogólnym rozrachunku przyczyniają się do powstawania oszczędności, ponieważ zapobiegają kosztownym naprawom rozległych zniszczeń czy też oddalają w czasie konieczność zakupu nowego urządzenia.

Ekspresowy serwis profesjonalnych ekspresów do kawy

Zapewniamy natychmiastową reakcję serwisu w sytuacjach zgłoszenia nagłej awarii ekspresu do kawy, szczególnie w przypadku gdy usterka jest na tyle poważna, że może doprowadzić do przestoju w pracy restauracji, kawiarni czy baru. Wówczas dbamy o szybkie oddelegowanie jednego z naszych doświadczonych pracowników, aby nie dopuścić do powstania nadmiernych strat w firmie Klienta. Skupimy się na ekspresowym tempie naprawy Państwa profesjonalnego sprzętu do zaparzania kawy, jednocześnie zapewniając znakomitą jakość usług serwisowych. Możemy to zagwarantować dzięki wysokim kompetencjom, wynikającym z ponad 14 lat praktyki.

Jakie marki obsługuje nasz serwis ekspresów do kawy?

Specjalizujemy się w naprawie i serwisie ekspresów do kawy różnych marek, dzięki czemu możemy pomóc wszystkim Klientom. Zauważyliśmy jednak, że najczęściej używanymi ekspresami do kawy są ekspresy kilku uznanych producentów. Z tego powodu skupiamy się przede wszystkim na serwisie Saeco, De’Longhi, Krups oraz Jura. Wymienione marki nie mają przed nami żadnych tajemnic. Znamy możliwości ich sprzętu – moc i zakres działania. To oczywiście nie oznacza, że nie serwisujemy ekspresów innych producentów. Przez wiele lat pracy serwisu powierzono nam do naprawy już niemal wszystkie dostępne na rynku modele ekspresów do kawy. Ta wszechstronność była podyktowana koniecznością dostosowania się do nowych trendów i rozwiązań technologicznych. Jesteśmy pewni, że możemy podjąć się naprawy niemal wszystkich urządzeń, jakie Państwo posiadają.

Chętnie udzielimy więcej informacji na temat usług serwisu ekspresów do kawy, dlatego zapraszamy do kontaktu – odpowiadamy bezzwłocznie na wszelkie pytania.

ikona

Serwis De Longhi

Nasza firma zajmuje się serwisowaniem ekspresów większości marek dostępnych na rynku, m.in De Longhi.

 

ikona notatnika

Serwis Saeco

Ekspresy włoskiej marki Saeco są bardzo popularne, dlatego odpowiedni serwis to podstawa aromatycznego smaku Państwa kawy.

ikona pioruna

Serwis Krups

Kompaktowość i elegancja marki Krups sprawia, że chętnie sięgamy po jej ekspresy. Zadbajmy również o odpowiednie serwisowanie.