Serwis Saeco we Wrocławiu

Historia marki Saeco

Firma Saeco została założona we Włoszech w roku 1981, a już 4 lata później była pierwszym producentem urządzeń, które pomagały nam w przygotowaniu espresso. Od 2009 roku firma połączyła swoje siły z marką Phillips co miało wpływ na ogromne przyśpieszenie rozwoju, poprzez połączenie wiedzy technologicznej obu firm. Dzisiaj jest to jedna z największych firm na rynku ekspresów do kawy. Urządzenia tej marki znajdują się w biurach, w lokalach usługowych jak i domach prywatnych i cieszą się niezwykła popularnością swoich użytkowników.

Na rynku znajdziemy duży wybór ekspresów dostosowanych do różnego rodzaju zapotrzebowania. Od tych najmniejszych do naszych domów po te duże i wielofunkcyjne do biur, które są bardzo wydajne i pozwalają na wydawanie dużych ilości kaw dziennie. Ekspresy takie maja mnóstwo różnych funkcji, od wyboru rodzaju kawy (może ich być nawet kilkanaście), poprzez wybór ilości cukru, na wielkości kubka jaki chcemy zapełnić kończąc. Maszyny te są proste i intuicyjne w obsłudze mimo mnogości opcji jakie oferują.

Serwis Saeco – Wrocław i Good Caffeine

Serwisowanie tych urządzeń wymaga specjalistycznej wiedzy z zakresu ich budowy oraz mechaniki ich działania. Każdy ekspres do kawy ma różny poziom skomplikowania dlatego też naprawy mogą trwać od kilku minut do kilku dni przy większych awariach, które trudniej zdiagnozować. Odradzamy próbę napraw urządzenia „na własną rękę” gdyż może to skutkować nie tylko utratą gwarancji, ale także doprowadzeniem takiej maszyny do stanu, w którym naprawa będzie już niemożliwa, co będzie za sobą niosło niepotrzebne koszty zakupu nowego urządzenia. Jeśli mają Państwo problem ze swoim urządzeniem, zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem, a wyszkolony pracownik zajmie się Państwa maszyną na miejscu lub też zabierze ją aby naprawić większe usterki w warsztacie. W takim wypadku oferujemy możliwość dostarczenia ekspresu zastępczego.

Jeśli jest Państwu potrzebny natychmiastowy serwis Saeco Wrocław jest miastem gdzie znajdą Państwo najlepszych specjalistów, zajmujących się na co dzień ekspresami do kawy specjalizujących się w tego typu maszynach. Nasz serwis zajmuje się ekspresami wszystkim marek dostępnych na rynku, dlatego też zapraszamy do kontaktu wszystkich, którzy mają problemy ze swoim urządzeniem. Ponad 14-letnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy zaufanym partnerem wielu barów, restauracji, największych hoteli czy firm, do których dostarczamy swoje ekspresy oraz świadczymy usługi serwisowe. Działamy kompleksowo i wyznaczamy sobie cele jakimi są jak najszybsze naprawy sprzętu tak, aby nasz klient mógł w pełni korzystać ze swojego ekspresu

Jak firma Good Caffeine oferujemy serwis Saeco, Wrocław i okolice są rejonem naszej pracy. W naszej ofercie istnieje także możliwość wynajmu lub dzierżawy co jest idealnym rozwiązaniem na imprezy jednorazowe, tak firmowe jak i rodzinne, lub na dłuższy okres do naszego biura, co eliminuje potrzebę zakupu oraz ponoszenia dodatkowych kosztów serwisowania.