Historia marki Krups

Przygotowanie dobrej kawy nie jest łatwe. Dziś jednak to zadanie ułatwiają nam wysoce specjalistyczne ekspresy, takie jak te marki Krups. Są nie tylko nowoczesne i niezwykle łatwe w obsłudze, ale także bardzo elegancko się prezentują. Ich ciekawy design przykuwa wzrok i jest ozdobą każdego pomieszczenia. Do tego są praktyczne ze względu na stosunkowo niewielkie rozmiary. Najważniejsze jednak, że za ich pomocą tworzy się kawę, w której można się zakochać. Marka produkująca ekspresy Krups powstała w połowie XIX wieku w Niemczech jako firma rodzinna (nazwa firmy wywodzi się od nazwiska jej pierwotnego właściciela) produkująca sprzęt AGD. Z czasem zyskała sławę i zaczęła pracować nad urządzeniami do przygotowywania kawy. Początkowo były to elektryczne młynki, a potem coraz bardziej innowacyjne ekspresy. Dziś marka Krups tworzy urządzenia wyjątkowe, które cieszą się uznaniem wśród tych, którzy poszukują niezawodnego ekspresu do kawy dla siebie lub swojej firmy. Warto również zadbać o taki sprzęt odwiedzając serwis Krups, Wrocław i Good Caffeine zadba o jego żywotność.

Nowoczesne ekspresy Krups

Ekspresy marki Krups to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy kochają kawę i chcą cieszyć się na co dzień jej smakiem, mimo iż nie posiadają szczególnych umiejętności czy cierpliwości, by zaparzyć ją w perfekcyjny sposób. Ekspresy Krups zrobią to za nich! Wśród nich znaleźć można urządzenia w pełni zautomatyzowane i łatwe w obsłudze. Takie, które posiadają do kilkunastu programów zaparzania kawy przy pomocy zaledwie jednego guzika! Marka ta produkuje ekspresy różnego typu, do przygotowania kaw Espresso, Ristretto, Cappuccino, Cafe Late i wielu innych. W ofercie są między innymi bardzo popularne ekspresy parzące kawę przy pomocy specjalnych kapsułek czy saszetek oraz bardziej tradycyjne urządzenia do zaparzania kawy mielonej lub ziarnistej (z wbudowanym młynkiem). Ekspresy tej marki posiadają także nowoczesne rozwiązania w zakresie przygotowywania kaw z mlekiem. Sprawdzą się w domu, kawiarni, jako wyposażenie baru czy restauracji – wszędzie tam, gdzie oczekujemy napić się aromatycznego czarnego napoju!

Serwis Krups – Wrocław i Good Caffeine

Ekspresy marki Krups, podobnie jak inne urządzenia tej klasy, wymagają specjalistycznego serwisowania. By ułatwić korzystanie z nich są w pełni zautomatyzowane: poza maszynerią do zaparzania, mają także wbudowane automatyczne systemy czyszczenia oraz filtry wody (zależnie od modelu). Nasza firma ma kilkanaście lat doświadczenia i dlatego żaden ekspres nie jest dla nas tajemnicą. Współpracujemy z sukcesem z wieloma firmami gastronomicznymi, którym zależy na sprawnym funkcjonowaniu na co dzień ich ekspresów. Nasz serwis umożliwia Państwu szybkie naprawienie sprzętu, a w razie konieczności – wypożyczenie ekspresu zastępczego, by (na przykład w biurze czy kawiarni) można było mimo awarii cieszyć się przepyszną kawą lub serwować ją gościom. Firma Good Caffeine podejmuje się serwisowania ekspresu każdego typu, marki i modelu. Bez trudu wykrywamy przyczynę usterki i naprawiamy ją szybko i niezawodnie. Jeśli więc interesuje Cię serwis Krups, Wrocław i mieszcząca się w nim firma Good Caffeine z pewnością spełni Twoje oczekiwania.